'Galatasaray şampiyon olmaktan korkuyor'

'Galatasaray şampiyon olmaktan korkuyor'
'Galatasaray şampiyon olmaktan korkuyor'
Sarı-kırmızılı kulüpten maaş almaya devam eden Prandelli'nin, "Galatasaray yüklü bir para vermek zorunda kalacağı için şampiyon olmaktan korkuyor" dediği iddia edildi.

Cesare Prandelli ile Galatasaray arasındaki ihtilaf henüz sona ermedi. Kasım ayında sözleşmesi feshedilen İtalyan teknik adam ve yardımcılarının, sarı-kırmızılı kulüpten beklentileri sürüyor.

Eskişehirspor 1 - 0 Galatasaray


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Prandelli cephesinin sadece maaşları değil, aynı zamanda başarı primlerini de istemeye hazırlandığı öğrenildi. Bu nedenle Deneyimli teknik adam, Galatasaray'ın yeni hocası Hamza Hamzaoğlu'nun başarılı olması için adeta dua ediyor. Çünkü İtalyan hoca, şampiyonluk durumunda, sözleşmesinde yer alan 1 milyon Dolar, Türkiye Kupası'nın gelmesi durumunda ise 500 bin Dolar daha isteyecek.

Prandelli'nin, "Galatasaray bu sezon ligi ilk sırada tamamladığı takdirde yüklü bir ekstra para vermek zorunda kalacak. Çünkü sözleşmemde şampiyonluk primleri yer alıyor. Galatasaray en çok bundan korkuyor" ifadelerini kullandığı belirtildi.

Galatasaray'a Eboue piyangosu