Galatasaray şaşırttı! Bir garip hikaye

Galatasaray şaşırttı! Bir garip hikaye
Galatasaray şaşırttı! Bir garip hikaye
Geçtiğimiz sezon devre arasında Süleyman Hurma ile pazarlık dahi yapmadan istenen rakamı kabul eden Galatasaray, Kayserispor yönetimini bile şaşırtmış.

Olcan Adın transferinde Trabzonspor'a takas olarak yollanması beklenen Salih Dursun hakkında trajikomik bir gerçek ortaya çıktı.

Sneijder'in talipleri artıyor

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; devre arasında Galatasaray 'ın Salih'e talip olduğunu öğrenen Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma'nın, Kulüp Başkanı Recep Mamur'a "Salih'i istiyorlar. 3 milyon euroya Galatasaray'a satacağım" dediği öğrenildi. Bu parayı fazla bulan Mamur, "Sakın 3 milyon euro isteme! Galatasaraylılar kızıp masadan kalkar" yanıtını verdi.  

Başkanın uyarısı üzerine Süleyman Hurma, pazarlık masasına 2 milyon 750 bin euro ile oturdu ve 2 milyon euroya kadar inmeye razıydı. Ama Galatasaray cephesi hiçbir pazarlığa girmedi ve Hurma'nın ilk söylediği fiyatı kabul etti.

6 aylık Galatasaray macerasında sadece 6 maçta forma şansı bulan Salih Dursun, performansıyla sarı-kırmızılı camiayı büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.  

Aysal: Mustafa Denizli'yi herkes ister