Galatasaray seçiminde flaş gelişme!

Galatasaray seçiminde flaş gelişme!
Galatasaray seçiminde flaş gelişme!
Sarı-kırmızılı camia, 4. yıldız mücadelesinin yanı sıra 23 Mayıs'ta yapılacak seçime kilitlenmiş durumda. Başkan adayları projelerini anlatmaya başladı. Kulüp eski başkan yardımcısı Adnan Öztürk ise sağlık sorunları nedeniyle adaylıktan çekilme kararı alması.

RADİKAL -  Galatasaray Kulübü'nde uzun süredir başkan adaylığı için hazırlık yapan Adnan Öztürk, yaşadığı sağlık sıkıntısı nedeniyle adaylıktan çekiliyor. Camiadan gelen baskılar üzerine bu kararını resmi olarak ilan etmeyen Öztürk'ün, doktoru ile görüştükten sonra son kararını açıklayacağı belirtildi.      

Galatasaray'da Olcan Adın krizi!

Orta kulak iltihabı teşhisi konulan Öztürk, yönetim kurulu listelerinin verilmesine 2 hafta kala kritik bir süreç yaşıyor. Doktorların seçim yarışı temposunun sağlığını olumsuz etkileyebileceği yönünde görüş belirtmesi üzerine ailesi ile görüşecek olan Öztürk, yazılı bir açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendirecek.

Adnan Öztürk'ün yanı sıra Dursun Özbek, Turgay Kıran ve Mustafa Cengiz , Galatasaray başkanlığına talip olduklarını resmi olarak açıklamıştı.

Felipe Melo 'yok artık' dedirtti!