Galatasaray taraftarına Astana maçı uyarısı

Galatasaray taraftarına Astana maçı uyarısı
Galatasaray taraftarına Astana maçı uyarısı
Sarı-kırmızılı kulüp ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türk telekom Arena'da saat 21:45'te başlayacak Galatasaray-Astana karşılaşması öncesi futbolseverlere önemli bir uyarıda bulundu.

RADİKAL - UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edebilmek için Astana karşısında en az bir puan alması gereken Galatasaray, kritik karşılaşma öncesi taraftarlarına 'toplu taşıma araçlarını kullanın' çağrısı yaptı. İBB de seferlerin saatlerini uzattı.   

Sarı-kırmızılı kulübün açıklaması şöyle:
"İSPARK Seyrantepe Metro Katlı Otoparkı, bakım-onarım çalışmaları nedeniyle bir süredir hizmet verememektedir. Galatasaray ile Astana arasında oynanacak olan Şampiyonlar Ligi karşılaşması için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’ya gelecek taraftarlarımızdan, sıkıntı yaşanmaması adına toplu ulaşım araçlarını ve kulübümüzün sponsorlarından olan Uber’in imkânlarını kullanmalarını öneririz."

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin açıklamasında ise "Galatasaray – Astana maçı sebebi ile metro seferlerimizde ek sefer uygulaması yapılacaktır. M2 ve Seyrantepe baplantı metroları 00:30’a kadar; M1, M3, M4 ve Marmaray metro hatları ise 01:00’a kadar hizmet verecektir. Ülkemizi temsil eden Galatasaray’a başarılar dileriz" ifadeleri kullanıldı.