Galatasaray taraftarını çıldırtan sözler!

Galatasaray taraftarını çıldırtan sözler!
Galatasaray taraftarını çıldırtan sözler!
Galatasaray'da Futbol Şubesi'ndeki görevinden istifa eden Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Tanman'ın sağ bek sorusuna verdiği cevap, sarı-kırmızılı taraftarları çileden çıkardı.

RADİKAL - Futbol şube sorumlusu olduğu dönemde gündemde olan Maxi Pereira transferi için "Sabri Sarıoğlu’ndan iyi olduğunu düşünmüyorum. Sağ bek için transfer girişimimiz yok” diyen Cüneyt Tanman,  Bugün Gazetesi'ne yaptığı açıklama ile futbolseverleri şaşkına çevirdi.

Galatasaray'da 13 futbolcu gitti!

Sarı-kırmızılı yöneticinin 7 Temmuz’da yaptığı açıklama şöyle:
"Sağ bek konusunda herhangi bir girişimimiz yok. Maxi Pereira’nın Sabri’den daha iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum..."

Aynı ismin, Futbol Şubesi'nden istifa ettikten sonraki açıklaması ise şu şekilde:
"Sabri, Türk Telekom Arena’da hücumda etkili olur ancak hücuma gittiğinde arkasında büyük boşluklar verebiliyor. Ters kademelerde de boy dezavantajı söz konusu. Sabri kadroda olmalı ancak ideal sağ bek değil tabii. Peki Tarık Çamdal olur mu? İyi özellikleri var ama bek oynamayı bilmiyor, ciddi bireysel gelişim gerekli. İçeriden bir alternatif üretilebilir. Mevcut oyunculardan çok daha iyi ve hesaplı sağ bek bulunamıyorsa mesela Cem bu bölgede kullanılabilir..."

Galatasaray ve Bursaspor, PFDK'lık oldu