Galatasaray tarihi açıklamayı kaldırdı!

Galatasaray tarihi açıklamayı kaldırdı!
Galatasaray tarihi açıklamayı kaldırdı!
Galatasaray - Kuban karşılaşasında taraftarların kötü tezahüratı üzerine resmi siteden sert bir mesaj yayınlayan Galatasaray, taraftarların tepkileri üzerine bu yazıyı kaldırdı.

Radikal.com.tr Galatasaray kulübü, Galatasaray Liv Hospital – Lokomotiv Kuban maçının ardından çıkan olaylar nedeniyle taraftarı eleştiren bir üslupla kaleme aldığı "Galatasaraylılık bu değildir" başlıklı tarihi açıklamayı bir süre sonra resmi sitesinden kaldırdı.

Galatasaray'dan tarihi açıklama! Basketbol şubesi kapanabilir


Yapılan açıklamada, maçın ardından yaşanan olaylara değinilerek, "...dünkü olayları unutmak istiyoruz ama ne kadar unutmak istesek de bir zaman alacağı kesin. Bu nedenle tüm taraftarımıza bu davranışların bize yakışmadığını ve yaklaşık bir senedir yapmış olduğumuz uyarı ve temennileri bir kez daha hatırlatmak istiyoruz ve devam etmesi halinde gerekirse bu gurur duyduğumuz branşımızda hedef küçültmek veya bir süre mücadeleye ara vermek için ilk Genel Kurulumuzdan yetki istemeye gidecek kadar kararlılık içinde olduğumuzu üzülerek belirtiriz" gibi sert ifadeler kullanılmıştı.

Sosyal medyada kendilerinin hocaları ve yöneticileri tarafından 'tehdit' edildiği yönünde görüş belirten bazı Sarı Kırmızılı taraftarlar bu yazı üzerine büyük tepki göstermişti.

Ataman'dan sert tepki: Bırakırım!