Galatasaray ve Beşiktaş, Fenerbahçe'ye karşı birleşti

Galatasaray ve Beşiktaş, Fenerbahçe'ye karşı birleşti
Galatasaray ve Beşiktaş, Fenerbahçe'ye karşı birleşti
Nihat Özdemir'in "Diğer büyüklerin toplam piyasa değeri F.Bahçe kadar etmez" sözlerine HEM Galatasaray hem Beşiktaş cephesinden sert cevaplar geldi

Önceki gün Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuşan Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir ezeli rakiplerine göndermede bulunmuştu. Bugün Gazetesi'nin haberine göre; Özdemir, Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş 'ın İMKB 'deki değerleri açısından Fenerbahçe kadar etmediğini de belirtmişti.

GS: İSTERLERSE FENERBAHÇE’YE HİÇ CEZA VERMESİNLER
Özdemir'e ilk cevabı Galatasaray Başkan Vekili Refik Arkan vermişti. Arkan “Nihat Özdemir bunu heyecandan söylemiştir. Biz de farklı bir şeyi dile getirmiyoruz. Türkiye ’nin Avrupa’ya

gitmesine mani olacak her türlü karara karşıyız. Bizim kimseyi alt etme gibi bir düşüncemiz yok. Türkiye’de Milli Takım dahil hiçbir kulübün ceza almasını istemiyoruz. Ne ceza verirlerse versinler, bizim hiç umrumuzda değil. İsterlerse Fenerbahçe’ye hiç ceza vermesinler” diye görüş bildirmişti.

BJK: SADECE FULYA FENER’İ 3’E KATLAR
Galatasaray'ın ardından Beşiktaş da Özdemir'e karşı suskunluğunu bozdu. Siyah-Beyazlı takımın ikinci başkanı Metin Keçeli, Nihat Özdemir'in yaptığı açıklamalarda kullandığı rakamların biraz noksan olduğunu belirtti. Beşiktaş'ın sadece Fulya'daki mal varlığının Fenerbahçe'yi katlayacağını iddia eden Keçeli, "Bu konu ile ilgili açıklamayı bugünkü yönetim kurulu toplantımızın ardından yapacağız. Sayın Özdemir'e daha net bir cevap vereceğiz" diye konuştu.


4 BÜYÜKLERİN İMKB DEĞERLERİ
F.Bahçe .....576 milyon
G.Saray .....253 milyon
Trabzon.....201 milyon
Beşiktaş.....146 milyon