Galatasaray ve Beşiktaş'tan kınama!

Galatasaray ve Beşiktaş'tan kınama!
Galatasaray ve Beşiktaş'tan kınama!
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Süper Lig kulüpleri, Fenerbahçe'nin milli futbolcular Mehmet Topal ve Uygar Mert Zeybek'in içinde olduğu araca yapılan silahlı saldırıyı kınadı.

TFF'nin resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"A Milli Takımımızın ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nün oyuncularından Mehmet Topal'a arabasıyla seyir halindeyken yapılan silahlı saldırıyı şiddetle kınıyor, tüm Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun diliyoruz.

Bu saldırıyı sadece A Milli Takımımızın ve güzide bir kulübümüzün bir oyuncusuna değil, Türk futboluna yapılmış bir saldırı olarak addediyor ve sorumluların yakalanıp bir an önce hak ettikleri cezayı almalarını temenni ediyoruz."

GALATASARAY : ŞİDDETLE KINIYORUZ

Sarı-kırmızıl kulüp, Fenerbahçeli Mehmet Topal'a yapılan silahlı saldırı sonrasında internet sitesinden geçmiş olsun ve kınama mesajı yayınladı. Galatasaray'dan yapılan açıklamada, "Milli Takımımızın ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nün oyuncularından Mehmet Topal'ın aracına yönelik silahlı saldırıyı şiddetle kınıyor, araçta bulunan Topal ve genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." ifadeleri kullanıldı.

BEŞİKTAŞ 'TAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçeli Mehmet Topal'a yapılan silahlı saldırı sonrasında internet sitesinden bir mesaj yayınladı. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Bugün otomobilinde hareket halindeyken silahlı saldırıya uğrayan ve yara almadan kurtulan Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcusu Mehmet Topal'a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, saldırıyı gerçekleştiren kişi veya kişilerin bir an önce yakalanarak adalete teslim edilmelerini temenni ederiz." ifadeleri kullanıldı.

Öte yandan Bursaspor, Mersin İdmanyurdu ve Gençlerbirliği kulüpleri de Mehmet Topal ve Fenerbahçe için geçmiş olsun mesajı yayınladı.