Galatasaray yeni bir mucizeye inanıyor

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın puan kayıplarıyla umutlanan Galatasaray'da futbolcular, başkan Özhan Canaydın ve teknik direktör Eric Gerets geçen seneki gibi bir finişle şampiyon olabilecekleri görüşünde.

İSTANBUL - Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın puan kayıplarıyla umutlanan Galatasaray'da futbolcular, başkan Özhan Canaydın ve teknik direktör Eric Gerets geçen seneki gibi bir finişle şampiyon olabilecekleri görüşünde.
Galatasaraylı futbolcular Okan Buruk, Sabri Sarıoğlu ve Arda Turan dün Özel Sultan Fatih Eğitim Kurumları'nın düzenlediği bir panele katıldı. Diğer iki isme göre daha tecrübeli olan Okan, "Şampiyonluk gelebilir, önümüzde altı maç var. Her şey olabilir" derken Arda ve Sabri takımdaki birlik ve beraberliğin üst düzeyde olduğunu vurguladı.
Galatasaray TV'de 'Teknik Yorum' programına katılan Gerets ise şampiyonluk şanslarıyla ilgili "Matematiksel olarak bu yarışın içinde olduğumuz sürece, son güne kadar yarışı götürmeyi ve kazanmayı hedefliyoruz. Futbolcularıma güveniyorum" ifadelerini kullandı.
Canaydın: Kalan 18 puanın takipçisiyiz
Başkan Özhan Canaydın da Lig TV'deki 'Futbol Gündemi' programında iddialı konuştu: "Galatasaray'ın şampiyonluk ümidi ciddi boyuttadır. Biz şampiyonluğu kovalıyoruz. Bütün taraftarımız bunu bilsin. Kalan 18 puanın takipçisiyiz." (Spor Servisi)