Galatasaray yönetimi kupa törenine katılmayacak!

Galatasaray yönetimi kupa törenine katılmayacak!
Galatasaray yönetimi kupa törenine katılmayacak!
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek TT Arena'da bu akşam gerçekleşecek olan kupa törenine, kendisi de dahil hiçbir yöneticinin çıkmaması kararını aldı.

RADİKAL - Süper Lig 2014-2015 sezonu şampiyonu Galatasaray , bu akşam Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da taraftarlarıyla şampiyonluk kutlaması yapacak. Ancak sarı kırmızılıların yeni başkanı Dursun Özbek, şampiyonluk kutlamaları öncesinde beklenmedik bir çıkış yaptı ve hiçbir yöneticinin kupa törenine katılmamasına karar verdi.

Hürriyet gazetesinin Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük'ün haberine göre Başkan Dursun Özbek TT Arena'da bu akşam gerçekleşecek olan kupa törenine, kendisi de dahil hiçbir yöneticinin çıkmaması kararını aldı. 

"Bu futbol takımı ve teknik heyetin başarısı, taraftarlarla onlar kucaklaşmalı ve doya doya kutlamalılar" düşüncesinden yola çıkarak böyle bir karar aldığı belirtilen Dursun Özbek'in bu tavrı, Galatasaraylılar tarafından özellikle sosyal medyada takdir ve övgüyle karşılandı. 

Sahanın ortasına kurulan şampiyonluk platformunda yapılacak olan kupa töreninde sadece oyuncular ve teknik ekip olacak. Galatasaray yöneticileri ise töreni tribünden izleyecek.