Galatasaray'a 250 bin dolarlık icra takibi

Galatasaray'a 250 bin dolarlık icra takibi
Galatasaray'a 250 bin dolarlık icra takibi
Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal döneminin iletişim danışmanı, 250 bin dolarlık alacak iddiasıyla sarı kırmızılı kulubü icraya verdi.

Ekonomik sıkıntılarla boğuşan Galatasaray  şimdi de icra tehdidiyle karşı karşıya. Ünal Aysal döneminin iletişim danışmanı sarı kırmızılı kulübü icraya verdi.

Millet Gazetesi'nin haberine göre, Galatasaray bir kez daha icra ile karşı karşıya. Galatasaray'ın parasal bakımdan başı bir türlü dertten kurtulmuyor. Futbolcu, basketbolcu alacaklarına alışmıştık. Hatta erkek basketbol takımı oyuncularının kulübü icraya vermesine de. Ancak bu kez durum farklı. Eski başkan ünal Aysal döneminde iletişim danışmanlığı görevine getirilen iletişimci Atilla Aksoy, sarı-kırmızılı kulübü icraya verdi!

MASA, SANDALYELER GİDECEK

Geçtiğimiz günlerde Aysal, "Tek suçum profesyonellere fazla güvenmekti" demişti. Mayıs 2011'de o ekibin içinde bulunan isimlerden biri de Atilla Aksoy'du. Aksoy, sözleşmesi feshedildiği ve Aysal döneminden alacakları gerekçesiyle ödenmeyen 250 bin Dolar için kulüple icralık oldu. Para ödenmezse sarıkırmızılı kulüpte kullanacak masa ve sandalye bile kalmayacak...

POLAT'I SİLMİŞTİ

“Duayen reklamcı” olarak tanınan Atilla Aksoy'un ismi gündeme daha önce kitap krizinde düşmüştü... Zira, Aksoy 2012 yılında çıkan "liderlik İçin Doğdu" isimli Galatasaray'ın tarihini anlatıldığı kitapta sarı-kırmızılı kulübün 33. başkanı Adnan Polat’ın ismini ve fotoğrafını basmamıştı!..