Galatasaray'a 40 milyon Euro!

Galatasaray'a 40 milyon Euro!
Galatasaray'a 40 milyon Euro!
Sarı-kırmızılı yönetim, Samruk Kazyna Kazakistan Milli Devlet Fonu ile 5 yıllık sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Formadaki göğüs reklamının kasaya getiri ise 40 milyon euro olacak.

Millet Gazetesi'nin haberine göre; Ocak ayında maddi gelir sağlamak için başta Wesley Sneijder olmak üzere futbolcu satışına hazırlanan, bu sayede 30 milyon Euro gelir hedefleyen Galatasaray , tasarruf için çaycıyı bile işten çıkardığı haberleriyle medyada konu oldu. Ancak yüklü miktarda bir para Kazaklar sayesinde kasaya konulacak.

Ada'da Sabri şaşkınlığı!


SATIŞ YOK REKLAM VAR

Son günlerde en çok konuşulan konulardan biri, kulübün Kazaklar'a satılacağıydı. Başkan Duygun Yarsuvat bunu yalanlarken, farklı bir gerçek ortaya çıktı.

Türkiye 'de Şekerbank'ın da ortaklarından Samruk Kazyna Kazakistan Milli Devlet Fonu, sarı-kırmızılı kulüp ile 5 yıllığına söz kesti. Anlaşmayı sağlayan isim Ticaret ve Medya Direktörü Kerem Ertan olurken, 2015-2016 sezonunda forma göğüs reklamında yer alacak olan Kazakistan Milli Devlet Fonu, 40 milyon Euro'luk ödemeyi de 2015'in ilk ayları içinde yapmaya başlayacak.

Prandelli'den Sabri'ye: Bravo