Galatasaray'a Hamit Altıntop darbesi!

Galatasaray'a Hamit Altıntop darbesi!
Galatasaray'a Hamit Altıntop darbesi!
Hamit Altıntop'un menisküs sakatlığı düzelirken, aynı dizindeki kıkırdak dokusunda oluşan rahatsızlık ise adeta uzayan dizi serüvenine dönüştü.

İSTANBUL - Galatasaray 'da geçtiğimiz sezonun büyük bölümünü sakatlıkla geçirmesine karşın son haftalarda sergilediği performansla şampiyonlukta pay sahibi olan, bu sezon da sakatlığı nedeniyle henüz resmi bir maça çıkamayan Hamit Altıntop'un çilesi bitmiyor...

Ümit Karan: GS TV gollerimi sansürledi!

Menisküs sakatlığı ile sezona giren tecrübeli futbolcunun, 3-4 haftalık tedavi süresinin ardından formasına kavuşacağı bildirilmişti. Ancak Hamit'in menisküs sakatlığının tedavisi sürerken, bu kez de aynı dizinde kıkırdak rahatsızlığı ortaya çıktı. Bu durumda Ocak ayına kadar forma giymesi zora giren sarı-kırmızılı oyuncunun, büyük ihtimalle sezonun ikinci yarısında futbol oynayabilecek düzeye geleceği belirtildi.    

Hamit'in ameliyat olması durumunda ancak 1 yıl futbol oynayabileceği ve sonrasında futbolu bırakmak zorunda kalacağı öğrenildi. Bu nedenle operasyondan kaçınılırken, fizik ve ilaç tedavisi ile sorun giderilmeye çalışılıyor. Kadir Çetinçalı (DHA)

'Fenerbahçe 10 puan fark mı attı?'