Galatasaray'a imza atacak mı?

Galatasaray'a imza atacak mı?
Galatasaray'a imza atacak mı?
Adı sarı-kırmızılılar ile anılan milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, transfer iddialarına açıklık getirdi.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Derin Futbol' programına konuşan Hakan Çalhanoğlu, " Türkiye ’de çıkan iddialar için söyleyecek bir şey yok, çünkü doğru değil. Tabii ki benim için büyük bir şey. Koskova Tugay Kerimoğlu ve Roberto Mancini beni istiyor. Bu gurur verici. Galatasaray büyük bir camia" ifadelerin i kullandı.

Sneijder ve Muslera için flaş karar


"KÜÇÜKKEN DE GALATASARAY’I TUTARDIM"

"Galatasaray’da her zaman oynamak istedim. Küçükken de Galatasaraylı’ydım. Ama Hamit abinin yolundan ilerlemek istiyorum. O da Bayern Münih’te oynayıp Real Madrid’e transfer oldu. Oradan İstanbul ’a geçti. Ben de onun gibi yapmak istiyorum."

"2016 YILINA KADAR SÖZLEŞMEM VAR"

"Bana kulüpten ulaşan biri olmadı. Zaten öyle bir şey olursa menajerim ve kulübüm bu işle ilgilenir. Ben bu işlere bakmıyorum. 2016 yılına kadar sözleşmem var. Kendimi burada iyi hissediyorum."

"FATİH TERİM’LE ÇALIŞMAK GURUR VERİCİ"

Fatih hocanın Milli Takım’a gelmesi benim için önemli, gurur verici de. Onunla her zaman çalışmak istemiştim. Şimdi fırsatı buldum. Onunla çalışıyorum. Beni kadroya çağırdığı için de çok mutlu oluyorum. Maalesef Dünya Kupası’na gidemedik. Çok istedik, çok üzüldük. Her zaman istediğimiz gibi olmuyor. Bundan sonrasına bakacağız."

"BEN TÜRKÜM, MİLLİ TAKIM SEÇİMİM DOĞRU"

"Almanya için oynamak istemedim, istemem de. Tabii ki orada doğdum, büyüdüm. Orada yetiştirildim. Ben Türküm. Her zaman Milli Takım’da oynayacağımı söyledim. Bu kararı verdiğim için üzülmüyorum. Çok da mutluyum."

Drogba'dan TFF'ye çağrı; UEFA sıralaması...