Galatasaray'a kötü haber

Galatasaray'a kötü haber
Galatasaray'a kötü haber
Bursaspor Yönetimi, Galatasaray'ın resmi teklifte bulunduğu Serdar Aziz'i bırakmama kararı aldı.

BURSA (AA) - Bursaspor Kulübü Genel Direktörü Ayhan Barışıcı, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun'un, geçen hafta Bursa'ya gelerek Serdar Aziz'in transferiyle ilgili bazı yöneticilerle görüştüğünü hatırlattı.

Riera'nın 1.5 milyon euro inadı!


Aziz'in, yeşil-beyazlı kulüp ve Türk futbolu için önemli bir oyuncu olduğunu belirten Barışıcı, "Yönetim Kurulumuzun, Serdar Aziz'i bırakmaya niyeti yok. Bu kapsamda da bir karar alındı. Serdar Aziz, sezonun ikinci yarısında da yeşil-beyazlı formayı giyecek. Oyuncumuzu satmayacağımızı Galatasaray Kulübüne de bildireceğiz" dedi.

"4 OYUNCU AYRILMAK İSTİYOR"

Barışıcı, bu sezon takımda fazla forma imkanı bulamayan Pinto, Tuncay Şanlı, Yasin Pehlivan ve Hakan Aslantaş'ın, ara transfer döneminde ayrılma niyetleri bulunduğunu aktardı.

Özellikle Şilili santrfor Pinto'nun ayrılma konusunda kendilerine başvurduğunu dile getiren Barışıcı, "Pinto, direkt oynayacağı bir takıma gitmek istiyor. Karşılıklı görüşeceğiz. İyi şartlar oluşması halinde Pinto ile yollarımızı ayıracağız. Tuncay Şanlı, Hakan Aslantaş ve Yasin Pehlivan'ın ayrılmaları da kendilerine bağlı. Bunları önümüzdeki günlerde oturup görüşeceğiz" ifadesini kullandı.

Ünal Aysal'dan iddialı sözler: Tarihi yıl