Galatasaray'a şok su faturası!

Galatasaray'a şok su faturası!
Galatasaray'a şok su faturası!
Volkan, Caner ve Meireles'e atılan pet bardaklar nedeniyle PFDK'ya sevk edilen Galatasaray'a 1 maç saha kapatma geliyor. Cimbom, Eskişehir maçını seyircisiz oynarsa kaybı 1.5 milyon Euro olacak.

Manisa 19 Mayıs Stadı’ndaki küfür ve sahaya atılan yabancı maddeler Galatasaray ’ı yakacak.

İşte Galatasaray'ın rakipleri


Akşam Gazetesi'nde yer lan habere göre; bu sezon ekonomik faaliyetlerinde her adımını dikkatli atan iki kulüp, geliri Soma’ya bırakılan maçtan taraftarları yüzünden borçlu çıkacak. Küfürden iki kulübe de 100’er bin TL ceza gelecek. Sahaya atılan yabancı maddeler nedeniyle de iki kulüp cezaya çarptırılacak.

Galatasaray ile ilgili raporlar ağır. TFF temsilcileri Birtan Taşkınlar, Musa Erdoğan ve Levent Kalkan raporlarında “Galatasaray tribünlerinden yoğun şekilde yabancı madde atıldı. Bu atılan cisimler oyunculara isabet etti ve oyunun durmasına sebebiyet verdi” diye yazdı.

PARA CEZASIYLA KURTULUR MU?

PFDK’nın Volkan’a atılan pet su bardakları nedeniyle oyun durduğu için Galatasaray’a vereceği 1 maçlık saha kapatma cezasının mali karşılığı 1.5 milyon Euro. Cimbom, Deloitte’un raporuna göre Arena’da maç günleri 4.2 milyon TL para kazanıyor.

PFDK, suçlu bulursa, sezonu Bursa deplasmanında açacak olan G.Saray, evindeki ilk resmi maç olan Eskişehir karşılaşmasında cezasını çekecek. Disiplin Talimatı’na göre G.Saray’ın Manisa’daki olaylardan ağır para cezasıyla kurtulma ihtimali de var.

Galatasaray'a Dany piyangosu


  ETİKETLER:

  Galatasaray

  ,

  Euro

  ,

  19 Mayıs

  ,

  TFF

  ,

  Oyun

  ,

  Akşam

  ,

  Ceza

  ,

  Para

  ,

  sezon

  ,

  Resmi

  ,

  maç

  ,

  Kulüp

  ,

  manisa

  ,

  cimbom