Galatasaray'a sürpriz başkan adayı

Galatasaray'a sürpriz başkan adayı
Galatasaray'a sürpriz başkan adayı
Sarı-kırmızılı kulübün mevcut yönetiminde görev alan Dursun Aydın Özbek, Mayıs ayında yapılacak seçimde başkan adayı olmaya hazırlanıyor.

Duygun Yarsuvat yönetiminde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Dursun Aydın Özbek’in, başkanlığa soyunmaya hazırlandığı ortaya çıktı. Kulübün mali yapısını inceleyen ve bu sorumluluğun altından kalkabileceğini düşünen Özbek, aday olmak için zemin yokluyor. Camianın önde gelen kişileriyle bir araya gelen Özbek, yönetici arkadaşlarından da destek aldı.

Galatasaray şaştı kaldı! İşte o teklif


KIRAN’DAN SONRA İKİNCİ İSİM OLACAK

Habertürk'te yer alan habere göre; şimdiden güçlü bir liste oluşturmak için çalışmalara başlayan Özbek, önemli işadamlarıyla temasa geçti. Dursun Aydın Özbek başkanlığını açıklarsa, eski başkanvekili Turgay Kıran’dan sonra yarışa giren ikinci isim olacak. Özbek’in seçilmesi halinde Hamza Hamzaoğlu’yla uzun vadeli bir sözleşme yapmayı düşündüğü bildirildi. Turgay Kıran da Hamzaoğlu’yla devam edeceklerini, belki bir sportif direktör getirebileceklerini açıklamıştı.

OTEL ZİNCİRİ SAHİBİ

Giresun doğumlu olan 66 yaşındaki Özbek, Galatasaray Lisesi’nden sonra İTÜ Makine Mühendisliği’ni bitirdi. 1988’den beri ise turizm sektöründe Nippon ve Point Hotel zincirleriyle İstanbul ’da, Kimeros ve Mabiche otelleriyle de Antalya’da hem yatırımcı hem de işletmeci olarak faaliyet gösteriyor.

Sneijder için bir açıklama daha