Galatasaray'a sürpriz teklif

Galatasaray'a sürpriz teklif
Galatasaray'a sürpriz teklif
Sarı-kırmızılı yönetimin devre arasında gönderme kararı aldığı Furkan Özçal'a, Karabükspor'dan sonra Eskişehirspor da talip oldu. Es-Es'te teknik patron Ertuğrul Sağlam'ın alınmasını istediği Furkan için Başkan Mesut Hoşcan, sarı-kırmızılı yöneticilerle görüştü.

Sarı-kırmızılı takımda kadroya giremediği için devre arasında gönderilmesi kararlaştırılan Furkan Özçal'ın transferi son anda ortaya çıkan sürpriz bir talip nedeniyle karıştı.

Eboue Galatasaray yönetimine savaş açtı


Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Galatasaray'ın eski futbolcusu Tolunay Kafkas'ın çalıştırdığı Kardemir Karabükspor, geçen hafta Furkan'ın bonservisi için 1 milyon Euro para teklif etmiş, sarı-kırmızılı yönetim de olumlu yanıt vermişti. Ancak Furkan için Eskişehirspor da devreye girince işler karıştı. Teknik direktörlüğünü Ertuğrul Sağlam'ın yaptığı kırmızı-siyahlılar, Galatasaray Kulübü'ne resmen başvurarak, genç futbolcuya talip olduklarını bildirdi.

Teklifi bizzat yapan Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşçan'ın, "Hocamız Furkan'ı çok istiyor. Kiralık da olabilir, satın alma yoluyla da. Biz Furkan'da ısrarlıyız" dediği öğrenildi. Furkan Özçal'ın ise kiralık olarak ayrılmak istediği belirtildi.

Kafkas ile Sağlam'ı karşı karşıya getiren Furkan Özçal transferinin 1-2 gün içinde çözümlenmesi bekleniyor.

Galatasaray'ın Diyarbakır maçı kadrosu