Galatasaray'da 65 milyon TL'lik kriz!

Galatasaray'da 65 milyon TL'lik kriz!
Galatasaray'da 65 milyon TL'lik kriz!
Duygun Yarsuvat yönetimi, eski yönetimin yetkileri dışındaki fazla harcamalarını belgeledi. Rakamın 65 milyon TL olduğu, bu dönemin 6 Aralık'taki mali genel kurulda ayrı olarak ibra edilmesinin talep edileceği bildirildi.

Galatasaray 'da yeni yönetim, eski başkan Ünal Aysal hakkında şoke eden bir rapor hazırladı. 25 Ekim'de yapılan olağanüstü kongrede göreve gelen ve ilk yönetim kurulu toplantısında Olağanüstü Mali Kongre kararı alan Başkan Duygun Yarsuvat ve yönetiminin, 6 Aralık'ta yapılacak bu genel kurulda üyelere Aysal yönetimi ile ilgili olarak bu raporu açıklayacağı öğrenildi.

Fatih Terim açıkladı: Galatasaray...


Habertük'ün haberine göre; yapılan incelemelerde Ünal Aysal ve yönetiminin yetkileri dışında toplam 65 milyon TL'lik fazla harcama yaptığını belgeleyen yönetimin, bu dönemin ayrı olarak ibra edilmesini talep edeceği belirtildi.

FATURA ÜNAL AYSAL'A ÇIKACAK

Genel kurul üyelerinin bu büyük harcamayı ibra etmemeleri durumunda bu faturayı eski başkan Ünal Aysal ve yönetim kurulundaki yöneticilerin kişisel olarak ödemeleri için mahkeme yoluna başvurulması planlanıyor. Yönetimin gündemindeki diğer maddelerle birlikte yeni bir borçlanma yetkisi ve gayrimenkullerin değerlendirilmesi gibi konularda yetki talebinde de bulunması bekleniyor.

AYSAL PERŞEMBE KONUŞACAK

Eski başkan Ünal Aysal, Perşembe günü bir basın toplantısı düzenleyecek. Yeni yönetimin kendisiyle ilgili ortaya attığı tüm iddialara yanıt verecek.

Taffarel: Hamza Hamzaoğlu doğru seçim