Galatasaray'da Alex krizi!

Galatasaray'da Alex krizi!
Galatasaray'da Alex krizi!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Sahtekarlık yaptılar" sözleriyle tepki gösterdiği sarı-kırmızılı kulübün, bu suçlamaya eski futbolcu Alex de Souza'nın sahte şike açıklamasıyla cevap vermesi tartışma konusu oldu.

Fenerbahçe'nin eski kaptanı Alex de Souza'nın kendisine atfedilen sözleri yalanlaması, Galatasaray'da krize neden oldu. İlk etapta bu açıklamanın kulübün sosyal medya departmanı tarafından yapıldığı iddia edildi. Ancak yönetici Selim Arda Üçer, "Açıklama yönetim kurulu kararıyla yapılmıştır" dedi.

Alex'ten Galatasaray'a yanıt!

Fotomaç'ın haberine göre; Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, Fenerbahçe Başkanı Yıldırım'ın Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın yaşadığı lisans sorunuyla ilgili kullandığı, "Bu iş sahtekarlık" sözünün çok ağır olduğunu vurguladı.

Özdoğan, "Bu açıklamanın Şiddet Yasası'nda yeri ağırdır. Adalet önünde hesap vermeleri gereklidir. Fenerbahçe elindeki tüm bilgi ve belgeleri cumhuriyet savcılığına vermeli, veremiyorsa bu iftirayı atan kişiler hakkında gerekli soruşturma yapılmalı. Bu duruma zayıf bir bildiri ile değil mahkeme yolu ile cevap verilmesi gerekir" şeklinde konuştu.

Galatasaray: Senin kim olduğunu herkes biliyor!