Galatasaray'da bir ayrılık daha mı?

Galatasaray'da bir ayrılık daha mı?
Galatasaray'da bir ayrılık daha mı?
Galatasaray'ın Fatih Terim döneminde Fenerbahçe ile girdiği yarışı kazanarak transfer ettiği Hamit Altıntop takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi

RADİKAL - Galatasaray 'da bir türlü bekleneni veremeyen Hamit Altıntop, Bundesliga'ya geri dönüyor. Haber 7'nin haberine göre,
Teknik Direktör Cesare Prandelli'nin performansından memnun olmadığı Hamit Altıntop İtalyan teknik adama ayrılmak istediğini söyledi. Hamit Altıntop'un Prandelli'yle yaptığı görüşmede Süper Lig 'e adapte olmakta zorlandığını, kariyerine Bundesliga'da devam etmek istediğini ifade ettiği öğrenildi.

AUGSBURG'A GİDİYOR

Kardeşi Halil Altıntop'un da formasını giydiği Augsburg'dan teklif alan Hamit Altıntop, Alman ekibine imza atmak için gün sayıyor. Galatasaray'la 2 yıl daha sözleşmesi bulunan yıldız oyuncu yönetimden kolaylık bekliyor ancak Sarı-Kırmızılı yönetim yerli futbolcuyu gönderme niyetinde değil.

'Florya'da gazeteci öldüren kapıyı Ali Kırca biliyordu'


ALACAKLARINDAN VAZGEÇTİ

Ünal Aysal'ın Hamit Altıntop'a istediğimiz transferleri yapabilirsek seni göndereceğiz, aksi takdirde en az bir yıl daha bizimle kalacaksın dediği öğrenilirken, Hamit Altıntop'un bu görüşmeden sonra alacaklarından da vazgeçtiği belirtildi.

Bursaspor Umut Bulut'u istiyor