Galatasaray'da Boffin sürprizi

Galatasaray'da Boffin sürprizi
Galatasaray'da Boffin sürprizi
Uzun süredir yedek kaleci arayan sarı-kırmızılı yönetim, Eskişehirspor ile anlaştı. Belçikalı file bekçisi Ruud Boffin'in, yıllık ücretinde indirimi kabul etmesi halinde resmi imzalar atılacak.

Uruguaylı yıldız Fernando Muslera’nın yedeği olarak sıkıntı çıkarmayacak bir kaleci arayan Galatasaray , 27 yaşındaki Ruud Boffin'i kadrosuna katmak üzere...

Felipe Melo ortada kaldı!

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; sarı-kırmızılılar, Belçikalı file bekçisinden bir süre önce maliyeti nedeniyle vazgeçmişti. Ancak tekrar başlayan girişimler sonucu Galatasaray ve Eskişehirspor yönetimleri el sıkıştı. Hatta Boffin’le görüşen Es Es yönetiminin, “Galatasaray’la anlaştık, sen de anlaş” dediği öğrenildi.

750 BİN EURO 'YA İNERSE...

Sarı-kırmızılılar, Eskişehirspor’la bonservis konusunda 1 milyon Euro’ya mutabakat sağlarken, oyuncuya da 500 bin Euro teklif ediyor. İlk etapta senelik 1 milyon Euro isteyen Boffin, 750 bin Euro’ya düşerse, bu transferin en kısa sürede biteceği ifade ediliyor. Belçikalı’nın, 2 numara olmayı kabul ettiği, Muslera’nın satılması halinde de 1 numaraya yükselme şansının bulunduğu bildirildi.

Melo, Sercan Yıldırım'ı da yaktı!