Galatasaray'da Burak-Podolski gerginliği

Galatasaray'da Burak-Podolski gerginliği
Galatasaray'da Burak-Podolski gerginliği
Sarı-kırmızılı takımın bugün gerçekleşen idmanında iki golcü Burak Yılmaz ile Lukas Podolski arasında gerginlik yaşandı. Alman yıldız, basına yansıyan haberler üzerine twitter'dan açıklama yaptı.

RADİKAL - Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’nın Velden kasabasında sürdüren Galatasaray 'ın bugünkü idmanına, yıldız futbolcuların tartışması damga vurdu.

Antrenmanın tamamlanmasının ardından Burak Yılmaz ile Lukas Podolski arasında gergin bir konuşma gerçekleşti. Çift kale maçta kendisine pas vermediği için Podolski, Burak'a sitem etti. Alman oyuncu, Burak'ın ortamı yumuşatmak için omzuna attığı kolunu ittirerek oradan ayrıldı.

Bu tepki sonrası Burak Yılmaz, tercüman aracılığıyla takım arkadaşına, "Bunda küsecek ne var. Bana küsme" dedi.

Podolski'yi şaşırtan istek

PODOLSKI: BURAK BENİ TESELLİ EDİYORDU

Lukas Podolski, antrenmanda Burak Yılmaz ile yaşadığı tartışma hakkında sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Dostluğumuz kıskanan, aramızı bozmaya çalışanlar var. Geldiğim ilk günden beri kendisi bana hem saha içinde hem de saha dışında en çok yardım edenlerin başında geliyor. Kavga ettiğimiz yönündeki haberler tamamen asılsızdır. Antrenman maçından sonra kaybettiğimiz için sinirliydik. Burak da beni teselli etmeye çalışıyordu. Sadece bu" ifadelerini kullandı.

Sneijder'in isyanı: Söyle onlara...