Galatasaray'da Burak Yılmaz yeniden sakatlandı

Galatasaray'da Burak Yılmaz yeniden sakatlandı
Galatasaray'da Burak Yılmaz yeniden sakatlandı
River Plate maçında geçirdiği sakatlığın ardından iyileştiğini belirterek Çaykur Rizespor karşılaşmasının kadrosuna giren Burak Yılmaz, 78. dakikada girdiği oyunda sadece 3 dakika kalabildi. Yeniden sakatlanan ve acıdan gözyaşlarına hakim olamayan Burak'ın sakatlığının ciddi olmasından endişe ediliyor.

RADİKAL - Galatasaray , 3 puan aldığı Çaykur Rizespor maçında çok önemli bir fire verdi.

Alanya kampında Arjantin'in River Plate takımıyla oynanan Uluslarası Royal Kupası maçında sakatlanan Burak Yılmaz'ın ilk etapta 3-4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı. Ancak daha sonra hızlandırılmış tedavi programı uygulanan Burak, birkaç gün içinde antrenmanlara başladı ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile görüşerek, Çaykur Rizespor maçında oynayabileceğini bildirdi. Hamzaoğlu da kendisini 18 kişilik kadroya aldı ve yedek soyundurdu.

78. dakikada Umut Bulut'un yerine oyuna giren Burak, taraftarların coşku dolu alkışları arasında girdiği oyunda sadece 3 dakika kalabildi. Depar attığı bir pozisyonun ardından topu ayağından çıkaran tecrübeli futbolcu, daha sonra acı içinde yere yığıldı. Gözyaşlarına hakim olamayan Burak, yerini Hamit Altıntop'a bırakmak zorunda kaldı.

Burak Yılmaz'ın sakatlığının durumu yarın yapılacak doktor kontrolünden sonra netleşecek. ( Hürriyet )