Galatasaray'da büyük korku

Galatasaray'da büyük korku
Galatasaray'da büyük korku
Derbi öncesi 2 komplo teorisi: 1-İşler kötü giderse taraftar sahaya girecek. 2- 'Mancini gitsin' diyen oyuncular konsantrasyon sorunu yaşar.

YÖNETİM 2 KRİZİ AŞMAK İÇİN EKSTRA ÖNLEMLER ALIYOR

Galatasaray kulislerinde Fenerbahçe derbisi öncesi iki konuda sabotaj kuşkusu var. Çılgın iddiaya göre tıpkı Trabzonspor-Fenerbahçe maçında olduğu gibi Galatasaraylı taraftarlar, maçın kötü gidişatı halinde 90 dakikanın bitmemesi için sahaya yabancı madde atacak, hatta gerekirse sahaya girenler olacak. Bu korkunç plan akıllara organize işleri getirirken sağduyulu taraftarlar bu olasılığa inanmak bile istemiyor.

Galatasaray'da her şey derbiye bağlı


MANCINI GİTSİN DERLER Mİ?

Akşam Gazetesi'nden Emre Topaloğlu'nun haberine göre; ikinci iddia ise Roberto Mancini ile futbolcular arasındaki iplerin kopması nedeniyle bazı oyuncuların motivasyon sorunu yaşadığı. Mancini'nin Fenerbahçe yenilgisi halinde biletinin kesilmesi iddiaları gündemdeki yerini korurken bazı oyuncuların konsantrasyon sorunu nedeniyle yeterli mücadeleyi vermeme olasılığı da dilden dile dolaşıyor.

Sarı-kırmızılı camia, iki iddiaya da şimdilik gülüp geçiyor ama tedbiri de elden bırakmıyor. Çünkü organize işler ve sabotaj için emniyetten ekstra tedbir istenecek.

Beckham'ın sarı-kırmızı hayali


AYSAL'IN 13 NİSAN PLANI

BAŞKAN Ünal Aysal'ın tek hedefi 6 Nisan'daki Fenerbahçe derbisini kazanıp 13 Nisan'daki Mali Genel Kurul öncesinde moral bulmak. Fenerbahçe karşısında 2 şampiyonluk gören Galatasaray Başkanı, genel kurul üyelerinin karşısına "Fenerbahçe'yi yenmiş başkan" olarak çıkmak istiyor. Galibiyetin camiadaki eleştirileri sona erdireceğini düşünen Aysal, bunun için tüm gücünü ortaya koyacak.

Fenerbahçe zaferi halinde Genel Kurul'da Başkan Aysal, isteklerini de üyelere kabul ettirme şansı bulacak.

Hamit Altıntop fıtık etti