Galatasaray'da büyük kriz!

Galatasaray'da büyük kriz!
Galatasaray'da büyük kriz!
Londra'ya kafileden ayrı giden Ünal Aysal, uçakta Karabük'te Drogba'yı kenara alması ve Sneijder'i solda oynatması nedeniyle Mancini'ye yüklendi. Eleştirileri öğrenen İtalyan hocanın, bu durumdan büyük rahatsızlık duyduğu belirtildi.

Takıma destek için yöneticilerden deplasmanlardaki maçlara gitmelerini isteyen ve bu kuralı Kardemir Karabükspor maçıyla uygulamaya sokan Ünal Aysal, alınan golsüz beraberlik sonrası değişti. Başkan , Chelsea maçı için Londra 'ya takımın kullandığı özel uçakla gitmek yerine sadece 1 saat sonraki tarifeli uçağa binmeyi tercih etmişti. Londra'da dikkat çeken ilk ayrıntı buydu...

Cimbom, Drogba'sız döndü


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Galatasaray Başkanı, İstanbul -Londra seyahati sırasında uçakta gazetecilere Roberto Mancini ile ilgili eleştirilerde bulunurken, Karabük maçında Didier Drogba'nın son dakikalarda kenara alınması ve Wesley Sneijder'in sol içte oynatılmasından dolayı rahatsızlığını dile getirdi.

OTELE DE GİTMEDİ

Ünal Aysal'ın, teknik konularla ilgili kendisi hakkındaki fikirlerini öğrenen Roberto Mancini'nin, bu durumdan çok rahatsız olduğu öğrenildi. Dünyanın en iyi teknik direktörleri arasında gösterilen İtalyan hocanın, bu yüzden çok gergin olduğu ifade edildi. Başkan Ünal Aysal, 3 günlük Londra seyahatinde takıma uzak kalmayı tercih etti.

Karabükspor maçı öncesi bile motivasyon konuşması yapan ve deplasmandaki bütün Şampiyonlar Ligi maçları öncesi takımla bir araya gelen Aysal'ın, bu geleneği Londra'da sonlandırması dikkatlerden kaçmadı. Başkan Aysal'ın, programında yer almasına karşın kamp yapılan otele gitmemesi kafa karıştırdı. Cimbom'un patronu takıma verilecek primi de televizyondan açıklamayı tercih etti.

Chelsea maçından sonra da bu durum değişmedi ve Başkan Ünal Aysal takımla ya da teknik kadroyla bir araya gelmedi. Cimbom'un patronu dün de özel işleri nedeniyle Belçika'nın yolunu tuttu.

Eto'o: 2-0'dan sonra...