Galatasaray'da büyük operasyon!

Galatasaray'da büyük operasyon!
Galatasaray'da büyük operasyon!
Sarı-kırmızılı yönetim, kadroyu 24'e düşürmek için, Cesare Prandelli'den gelecek raporu bekliyor. Yani gidecek oyuncuların kaderini tecrübeli hoca belirleyecek.

Şampiyonlar Ligi’nde alınan kötü sonuçların üzerine koltuğu sallanan ve Kardemir Karabükspor maçının son şansı olduğu iddia edilen Cesare Prandelli, alınan 3 puan hem derin bir nefes alıp yerini sağlamlaştırdı hem de tasarruf operasyonu yapma hakkı kazandı.

Galatasaray'da Bülent Tulun ve Erdal Keser ile yollar ayrıldı


41 FUTBOLCUYA 45 MİLYON EURO GARANTİ PARA

Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; ters bir skor halinde görevden alınması beklenen İtalyan teknik direktör, Karabük’ü devirip Galatasaray’a son 5 sezonun en iyi başlangıcını yaşattı ve bir anda futbolcuların kaderini tayin edecek teknik patron haline geldi. Çünkü sarı-kırmızılı yönetim, tasarruf tedbirleri kapsamında da kadroyu 41’den 24’e indirme kararı aldı. Ve yönetim, bu indirimi ‘birlikte yola devam’ kararı aldığı tecrübeli çalıştırıcının hazırlayacağı rapora göre uygulayacak.

RAPOR DEVRE ARASI UYGULANACAK

Ünal Aysal döneminde birçok oyuncunun kadro dışı bırakılıp elden çıkarılamaması sonucunda tam 41 kontratlı futbolcusu bulunan Galatasaray’da maç başı ve primleri hariç kontratları gereğince sadece garanti ücret olarak oyunculara 1 yılda tam 45 milyon Euro ödüyor. Sarı-kırmızılı idareciler, bu konuda geç kalmamak ve devre arasında bu operasyonu eksiksiz yerine getirmek adına Cesare Prandelli’den rapor istedi. İtalyan teknik adam da yapılacak operasyonda elden çıkarılacak futbolcu listesini hazırlayacak.

Diyarbakır BB'li futbolculardan Galatasaray'ı kızdıracak slogan