Galatasaray'da çıldırtan ihmal!

Galatasaray'da çıldırtan ihmal!
Galatasaray'da çıldırtan ihmal!
Sarı-kırmızılı kulübe sponsor olmak isteyen Mektebim Okulları, yöneticilerin ihmali yüzünden anlaşmadan vazgeçti. Galatasaray 2 ay sonra "Gelin görüşelim" dese de okul yönetimi "Çok bekledik. Artık olmaz" yanıtını verdi.

Bu yıl büyüme kararı alan ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde yeni okullar açan Mektebim Okulları, spora destek için ilk adımı Galatasaray ile atmayı planladı. Ancak sarı-kırmızılı yönetimin ihmali nedeniyle sponsorluk anlaşması imzalanamadı.

Fernando Muslera için çılgın teklif

Galatasaray yöneticileri, ilk olarak iki ay önce okul yönetimi ile temas kurdu. Okul, "Bayan basketbol takımına sponsor olur musunuz?" teklifine olumlu yaklaşıp prensip anlaşmasının ardından sözleşme imzalamak için beklemeye başladı. Ancak anlaşmanın şartları ve protokol için kulübü iki ay içinde çok kez arayan sponsor, Galatasaray'dan bir türlü beklediği geri dönüşü almadı.

Sabah 'ta yer alan habere göre; Galatasaray yöneticisi Ural Aküzüm, geçen hafta "Sponsorluk anlaşması için görüşelim" diye Mektebim Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kalko'yu aradı. Kalko ise "Sponsorluktan vazgeçtik" yanıtını verdi. Kulüpte büyük tartışmalara neden olan ihmalle ilgili konuşan bir yönetici, "Hem para verecekler hem de peşimizden koşacaklar. Hele ki amatör sporlarda ciddi maddi sorunlar varken. İlk yönetim kurulu toplantısına bu ihmali gündeme getireceğiz " ifadelerini kullandı.

Galatasaray'a 72 milyon TL'lik müjde