Galatasaray'da Denayer krizi mi?

Galatasaray'da Denayer krizi mi?
Galatasaray'da Denayer krizi mi?
Galatasaray'ın Mahchester City'den kiraladığı Denayer'ın yedek kalmaktan mutsuz olduğu ve İngiltere'ye geri dönmek istediği iddia edildi

RADİKAL - Sarı- Kırmızılı takımın İngiltere'nin Manchester City kulübünden sezon sonuna kadar kiraladığı Belçikalı futbolcu İngiliz kulübüne başvurarak takıma geri dönmek istediğini söyledi. 

Sabah gazetesinin haberine göre, bu sezon ligde 5, Şampiyonlar Ligi'nde de 3 maçta forma giyen Denayer'in Manchester City yöneticilere, "Galatasaray'a gelirken en büyük isteğim kendimi geliştirmekti. Burada şans bulmam geleceğim açısından çok önemliydi. Ancak şu ana kadar bana yeterince şans verilmedi. Bu da tüm beklentilerimi sonuçsuz bıraktı. İdmanlarda çok çalışsam bile Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'nun kafasında olmadığımı düşünüyorum" dediği öğrenildi. 

Hikmet Karaman'ın 4-3 paylaşımı olay oldu!


Belçikalı yıldız ayrıca Hamzaoğlu'nun kendi mevkisinde Sabri ve Semih'e daha çok yer verdiğini vurgulayarak, "Bu yüzden moralim bozuk. Ağzımla kuş tutsam teknik direktörümün gözüne giremeyeceğimi düşünüyorum. Bu da beni yıpratıyor ve üzüyor" açıklamasında bulunduğu da gelen bilgiler arasında.

MANCHESTER CİTY, GALATASARAY'LA GÖRÜŞECEK

Denayer'in bu isteği karşısında şaşıran Manchester City'li yöneticilerin, "Sezon sonuna kadar Galatasaray'la sözleşmen bulunuyor. Seni kulüp bırakmadığı sürece birşey yapamayız. Ancak teknik direktörümüzle konuşarak onunda fikrini aldıktan sonra Galatasaray'la görüşürüz ve devre arasında dönmeni sağlayabiliriz. Ancak bu konuda sana şu an için net birşey diyemeyiz. Sana en yakın zamanda net cevap vereceğiz" mesajını verdiği belirlendi. Bu gelişmeden sonra nasıl bir yol izleneceği merakla bekleniyor.

Galatasaray'da Umut Bulut sürprizi


ADA'YA DÖNMEK İSTİYOR

G.Saray'dan ayrılmak isteyen Denayer'in forma şansı az bulmasının yanı sıra İstanbul'da mutlu olmadığı öğrenildi. G.Saray'ın nasıl bir yol izleyeceği ise belirsiz. (Sabah)