Galatasaray'da 'depo' böyle boşalmış!

Galatasaray'da 'depo' böyle boşalmış!
Galatasaray'da 'depo' böyle boşalmış!
Dünyanın en çok gelir elde eden 17. kulübü olmasına rağmen mali krizden kurtulamayan Galatasaray'da, kulübü idare eden yönetimlerin adeta havaya savurduğu paralar şaşkınlık yaratıyor. Ortaya çıkan son skandalın faturası aylık 280 bin TL...

Futbol ve basketbol takımlarında ter döken oyuncular maaşlarını alamadıkları halde başarılı olmaya çalışıyor. Sporcuların çektikleri bir yana, Florya’daki çaycılar bile tasarruf nedeniyle işten çıkarılıyor. Bu esnada başkaları kazandığı paraya bakıyor, her şey kesesinin dolduranın yanına kar kalıyor.   

Galatasaray 4 - 0 Manisaspor

AMK Spor'un haberine göre; GS Store’ye sığmayan malzemeler için birkaç sene önce Tuzla’da depo kiralandı. Kira bedeli olarak ise aylık 280 bin TL'ye anlaşıldı. Üstelik bu rakam senelerce ödendi.

Ünal Aysal'ın ardından göreve gelen Duygun Yarsuvat ve yönetimi ise depolama işi için Türk Telekom Arena’nın çevresinde çok uygun yerler olduğunu görüp anlaşmayı bozuyor. Ancak depo yapımı, malların taşınması gibi masraflar bunca sene Tuzla’da ödenen kiraya eklenince, maliyet daha da artacak. En çok üzülen ise yine taraftar olacak.

Selçuk İnan, Volkan Demirel'i gözüne kestirdi