Galatasaray'da Drogba şoku

Galatasaray'da Drogba şoku
Galatasaray'da Drogba şoku
Sarı-kırmızılı takımın yıldız golcüsü Drogba, pubis bölgesinde, sağ kasığına ve bele vuran ağrı nedeniyle yurt dışında kontrolden geçecek.

 

Galatasaray Kulübü'nün yayınladığı sağlık raporunda, Didier Drogba'nın, Sivasspor maçı öncesi yapılan idmanda pubis bölgesinde ağrı hissettiği, daha önce bu bölgede ameliyat edildiği klinikte kontrolden geçeceği bildirildi.

Fenerbahçe taraftarından UEFA'ya Galatasaray başvurusu

Resmi internet sitesinden yer alan açıklama söyle:
"Bilindiği üzere Didier Drogba'nın 18 Mart tarihinde oynanan Chelsea maçı sonrası sol adduktor adele grubunda 2. derece bir zorlanma oluşmuş; oyuncumuz yapılan yoğun tedavisinin ardından Fenerbahçe maçında sahadaki yerini almıştır. Drogba karşılaşma sonrası ve takip eden günlerde antrenmanlara katılmış ve söz konusu bölgeyle ilgili bir sorun yaşamamıştır. Ancak oyuncumuz Sivasspor maçı öncesi son antrenmanda pubis bölgesinde, sağ kasığına ve bele vuran tamamen farklı bir ağrı tarif etmiştir.Fransa'da ve İngiltere'de oynadığı dönemde bu bölgeden fıtık nedeniyle iki kere operasyon geçirmiş olan oyuncumuzun, ameliyatı gerçekleştiren klinikte kontrolden geçmesi uygun görülmüştür. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Felipe Melo'dan asker selamı