Galatasaray'da futbolculara 4 milyon Dolar

Galatasaray'da futbolculara 4 milyon Dolar
Galatasaray'da futbolculara 4 milyon Dolar
Sarı-kırmızılı yönetim, bu akşam oynanacak Gençlerbirliği maçı öncesi futbolculara toplam 4 milyon Dolar'lık transfer taksidi yatırdı.

Sezon başından beri ekonomik sıkıntılarla uğraşan, zaman zaman oyuncularının paralarını ödemekte zorluklar çeken Galatasaray yönetimi, kritik Gençlerbirliği maçı öncesi kesenin ağzını sonuna kadar açtı. Şampiyonluk maçlarına çıkmaya hazırlanan futbolcular resmen paraya boğuldu.

48 SAATTE MÜTHİŞ DOPİNG

Habertürk'ün haberine göre; Mersin İdmanyurdu galibiyeti sonrası büyük bir jest yaparak 24 saat bile geçmeden toplam 300 bin Dolar’lık primleri banka hesaplarına yatıran yönetim, dün de ikinci sürprizi yaparak, toplam 4 milyon Dolar’ı bulan transfer taksitlerini ödedi. 48 saat içerisinde banka hesaplarına iki kez ödeme yapıldığını gören futbolcular, hem büyük şaşkınlık hem de büyük sevinç yaşadı.

Duygun Yarsuvat yönetiminin 23 Mayıs’taki seçim öncesi gider ayak takıma yaptığı bu ödeme, Florya’da bayram havası estirdi.

4. yıldıza bu kadar yaklaşmışken futbolcuların kafasında sıkıntı olmasını istemeyen yönetim, daha önce de şampiyonluk kupasının kazanılması halinde futbolculara 200’er bin Dolar prim vermeyi kararlaştırmıştı.