Galatasaray'da Harry Kewell sürprizi!

Galatasaray'da Harry Kewell sürprizi!
Galatasaray'da Harry Kewell sürprizi!
Galatasaray yöneticileri, dün akşam twitter'da bir anda gündem olan 'Harry Kewell Mustafa Denizli'nin yardımcısı oluyor' iddiasını yalanlarken, sosyal medyada adları dolaşan diğer isimler Emre Aşık, Hasan Şaş, Tugay Kerimoğlu ve Sergen Yalçın konusunda netleşen bir şey olmadığını söylediler.

Mustafa Denizli'nin Galatasaray Teknik Direktörlüğü görevine getirilmesinin ardından yardımcı antrenörlerin kim olacağı konusu belirsizliğini koruyor. Özellikle twitter üzerinden yapılan yorumlarda sarı-kırmızılı kulübün eski futbolcularından Emre Aşık, Hasan Şaş, Tugay Kerimoğlu ve Sergen Yalçın'ın adları gündeme geldi.

Şampiyonlar Ligi tarihine geçen anlaşma!

Hürriyet'in haberine göre; dün akşam Harry Kewell iddiası da konuşuldu. 2008-2011 yılları arasında Galatasaray forması giyen ve halen İngiltere'de Watford'un U21 takımını çalıştıran Kewell'ın, Mustafa Denizli'nin ekibinde yer alacağı ileri sürüldü. Kewell adı Galatasaray taraftarlarını o kadar heyecanlardırdı ki, kısa sürede twitter'da TT oldu.

"GALATASARAY CAMİASINDAN BİRİNİ GETİRECEK"

Söylentilerin yoğunlaşması üzerine sarı-kırmızılı yöneticiler, "Mustafa Denizli kalabalık bir ekip istemiyor. Bize 'Galatasaray camiasından bir ismi yardımcı antrenör yapacağım' dedi. Şu anda sosyal medyada dolaşan bütün isimler söylentiden ibaret. Bu isimlerden biri de olabilir, ancak şu an netleşmiş hiçbir şey yok. Hocamız beraber çalışacağı ismi bize perşembe günü bildirecek" ifadelerini kullandılar.

Hamza Hamzaoğlu'na şok suçlama!