Galatasaray'da iki isme yol gözüktü

Galatasaray'da iki isme yol gözüktü
Galatasaray'da iki isme yol gözüktü
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Dzemaili ve Yekta'yı kadroda düşünmezken, genç oyuncu Sinan Gümüş'ün kiralanmasını istiyor.

RADİKAL - Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun, başkan Dursun Özbek ile bugün yapacağı toplantıda takımdan göndereceği isimleri sunacağı öğrenildi.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında ikinci etap kamp çalışmalarını Avusturya'da tamamlayan ve dün de Türk Telekom Arena Stadyumu'nda Inter ile hazırlık karşılaşmasına çıkan Galatasaray'da, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, takımdan ayrılacak isimleri belirledi. Kamp çalışmaları boyunca beklediği verimi alamadığı isimleri belirleyen deneyimli çalıştırıcı, bu isimleri bugün başkan Dursun Özbek'e sunacak.

Somalı çocuklar Galatasaray-Inter maçında futbolcularla sahada

DZEMAILI VE YEKTA YOLCU

Tecrübeli çalıştırıcı Dzemaili ve Yekta'yı kadroda düşünmezken, genç oyuncu Sinan Gümüş'ün ise kiralanmasını istiyor. Inter ile oynanan hazırlık maçındaki performansıyla teknik heyetin ve taraftarların beğenisini kazanan Sinan Gümüş'ün Süper Lig'de yer alan bir takıma kiralanmasını isteyen Hamzaoğlu, genç yıldızın tecrübe kazanmasını istiyor.

Arena'da Mancini'ye büyük sürpriz

JOSE RODRIGUEZ TAM NOT ALDI

Öte yandan dün oynanan hazırlık maçının 72. dakikasında Selçuk İnan'ın yerine oyuna dahil olan ve 19 dakika sahada kalan yeni transfer Jose Rodriguez, ilk maçında teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve taraftarlardan tam not aldı. (Sabah)

Arena'da Sabri Sarıoğlu protestosu