Galatasaray'da iki sakatlık

Galatasaray'da iki sakatlık
Galatasaray'da iki sakatlık
Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde yapılan ilk antrenmanda Lukas Podolski ve Hakan Balta, çift kale maçta aldıkları darbeler nedeniyle idmanı yarıda bıraktı.

İSTANBUL - Galatasaray'da dün resmi sözleşmeye imza atan teknik direktör Mustafa Denizli, bugün antrenman öncesi takımla toplantı yaptı. Deneyimli çalıştırıcı, "Yeni bir başlangıç yapacağız, hiçbir şey kaybetmiş değiliz. Hepiniz çok büyük bir camianın fertleri olduğunu unutmayın" dedi.

Uzun bir aradan sonra eşofmanları giyerek antrenmana çıkan Denizli, futbolcuları kondisyoner Stefano Marrone'ye teslim ederek işe fizik güç geliştirmeden başladı.

Kondisyon çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yapıldı. Maç sırasında aldıkları darbe nedeniyle Lukas Podolski ve Hakan Balta, çalışmayı yarıda bıraktı. Tedavisi süren Lionel Carole, sahada adaptasyon çalışması yaptı. Bir diğer sakat oyuncu Hamit Altıntop ise tedavisinin ardından bireysel çalışma gerçekleştirdi.

Öte yandan çekilen MR testi sonucu sağ üst arka adalesinde ikinci derecede zorlanma tespit edilen Jason Denayer'in tedavisine başlandı. Kadir ÇETİNÇALI (DHA)