Galatasaray'da işler yoluna girdi

Beşiktaş'ın üç puan gerisinden, şampiyonluk yarışında iddiasını güçlendirerek sürdüren Galatasaray'a bir sevindiri haber de kulüp doktoru Bülent Bayraktar'dan geldi.

İSTANBUL - Beşiktaş'ın üç puan gerisinden, şampiyonluk yarışında iddiasını güçlendirerek sürdüren Galatasaray'a bir sevindiri haber de kulüp doktoru Bülent Bayraktar'dan geldi. Bülent Bayraktar, Xavier, Haim Revivo, Hasan Şaş ve Ümit Davala'nın oynamalarına hiç bir engelin kalmadığını, son kararın ise teknik direktör Fatih Terim'de olduğunu açıkladı. Sadece, sağ üst adalesinde zorlanma olan Berkant'ın, bu haftaki İstanbulspor karşılaşmasında forma giyemeyeceği belirtildi. Sarı-Kırmızılı takımda, Batista, Ayhan ve Berkant'ın cezaları da sona erdi.
Öte yandan Cim Bom'un yeni transferi Ali Lukunku'nun evine önceki gece hırsız girdi. Kongolu santrfor uyurken eve giren hırsız ya da hırsızlar, 14 bin euro, bir kamera ve bir de DVD player aldı.
Yarın Güngören Stadı'nda, saat 15.30'da düşme korkusu yaşayan İstanbulspor ile karşı karşıya gelecek olan Galatasaray'da, yönetim tüm taraftarları bu karşılaşmaya davet etti. Taraftara kolaylık olsun diye stada giden tüm yollar, kulübün resmi internet sitesinde gösterildi. (Spor Servisi)