Galatasaray'da kombine krizi!

Galatasaray'da kombine krizi!
Galatasaray'da kombine krizi!
Galatasaray, Süper Lig'de şampiyon olup Türkiye Kupası'nı müzesine götürmesine rağmen kombine satışında taraftarından beklediği ilgiyi göremedi. Yönetimin 'indirim' kararı sonrası ise eski fiyattan bilet alan taraftarlar isyan etti.

Önümüzdeki sezon Türkiye ’yi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Galatasaray 'da, kombine satışlarına ilgi beklenenin altında gerçekleşti. Bu gelişme üzerine yönetim, kombinelerde indirime gitti.

AMK Spor'da yer alan habere göre; localarda yüzde 30 indirim uygulayan yönetim, geçtiğimiz sezon 9 bin 440 Dolar olan VIP 1 tribün kombinelerini 5 bin 250 Dolar'dan (yüzde 45 indirim) satışa çıkardı. Böylece loca ve kombinelerde yıllık 60 milyon Dolar olan gelir 40 milyon Dolar'a geriledi.   

Süper Lig'de en acı gerçek!

ZAMLI KOMBİNE ALAN TARAFTAR İSYANDA

Transferde sessiz kalınmasının etkisiyle kombinelere ilginin azalması üzerine yapılan indirim, daha önce pahalı kombine ve loca alan sarı–kırmızılı taraftarların tepkisini çekti. Pahalı bilet alan taraftarlar, "Transfer beklemeden kulübümüzü düşünerek bilet aldık. Ancak bizim aldığımız kombinelerin akabinde indirime gidilsi. Yönetim, taraftarlar arasında ayrım yapmış oluyor" şeklinde yorumda bulundular.

Melo'nun yerine transfer yok!