Galatasaray'da kriz: Aysal, Terim'i gözden çıkarmış!

Galatasaray'da kriz: Aysal, Terim'i gözden çıkarmış!
Galatasaray'da kriz: Aysal, Terim'i gözden çıkarmış!
Milli takımda Abdullah Avcı döneminin sona ermesinin ardından ay yıldızlı takımın başına geçecek isimlerin başında Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ismi geçiyordu. Yaşanan bu gelişmeler futbol dünyasında büyük yankı uyandırırken Galatasaray cephesinde ise büyük bir kriz patlak verdi

Vatan gazetesinin haberine göre, Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in Terim'in milli takımın başına getirilmesi konusunda kolaylık göstermesi için yardım istediği Galatasaray başkanı Ünal Aysal'ın da Demirören'e şu yanıtları verdiği öğrenildi: "Gerekirse ocak ayı için yardımcı olabilirim ve Terim'i bırakabilirim. Bana biraz zaman tanı"

 
 

 


İkili arasında yaşanan bu diyaloğu bu sabah Yıldırım Demirören'le gerçekleştirdiği görüşmede öğrenen Fatih Terim'in ise bu diyalogdan bir hayli rahatsız olduğu öğrenilirken Galatasaray'da da büyük bir kriz baş gösterdi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Terim'le Aysal arasında iplerin tamamen kopması ihtimali de sarı kırmızılı camiada büyük tedirginlik yarattı.

 

AYSAL'DAN AÇIKLAMA


Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ile teknik direktör Fatih Terim, Reha Eken'in cenazesinde bir araya geldi. Reha Eken'in cenazesinde Galatasaray camiasının konuştuğu tek konu Fatih Terim ve Milli Takım tartışmalarıydı. Başkan Ünal Aysal bu konuda mikrofonlara cami içerisinde açıklama yapmayı kabul etmedi. Ancak sohbet esnasında şunları söyledi; "Yeni bir krizimiz oldu. Hayatımız kriz çözmekle geçiyor. Aslında bu konuyu bana değil, Fatih hocaya sormanız lazım, o ne düşünüyor diye. Kendisiyle konuşacağım. Milli takıma zaman ayırabilecek mi, şartlar uygun mu, bu konuları konuşmamız lazım. Daha fazla söyleyecek bir şeyim yok. Fatih hocanın fikrini almam çok önemli."  (dha, Vatan)

Fatih Terim, Yıldırım Demirören'le görüştü

Fatih Terim'den 'milli' mesaj

Burak Kuru yazdı. "Bir koltukta iki karpuz meselesi"

Demirören aradı, Aysal izin verdi