Galatasaray'da kriz çözüldü

Galatasaray'da kriz çözüldü
Galatasaray'da kriz çözüldü
Galatasaray Kulübü Basketbol Şubesi Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Can Topsakal, paralarını alamadıkları gerekçesiyle antrenmana çıkmayan erkek basketbol takımı oyuncularının ödemelerinin yarın ve perşembe sabahı yapılacağını, bir sorun kalmadığını söyledi.

İSTANBUL - Mehmet Can Topsakal, NTV Spor 'da yaptığı açıklamada, ödemelerde 2 ay geriden geldiklerini ancak her ay ödeme yaptıklarını belirterek, "Bu ay bir aksilik oldu. 5 gün geciktik. Çocuklar telaşlandı. Ancak biz onlarla konuştuk, hallettik. Yarın ve perşembe sabahı ödemeleri yapılacak. Aramızda bir sorun kalmadı" dedi.

Oyuncuların 22 Ocak Perşembe günü Alba Berlin ile oynanacak THY Avrupa Ligi maçına çıkacaklarını dile getiren Topsakal, "Zaten her halükarda Avrupa Ligi maçına çıkacaklardı. Biz antrenmana çıkmamalarından memnun kalmadık. Yarın hepsi antrenmanda olacak. Avrupa Ligi maçına da çıkacaklar. Onlar 'paralar ödenmeyecek' diye yanlış duyum almışlar. Çocuklar beni rahatsız etmek istememişler. Onlara 'Niye beni aramadınız' diye sert çıktım. Fakat 'Seni aramaktan çekindik' dediler. Biz onlarla konuştuk, hallettik" diye konuştu.

Mehmet Can Topsakal, oyunculara bir ceza vermeyi düşünmediklerini kaydetti. (AA)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  THY

  ,

  spor

  ,

  Avrupa

  ,

  Ceza

  ,

  NTV

  ,

  perşembe