Galatasaray'da kriz sürüyor!

Galatasaray'da kriz sürüyor!
Galatasaray'da kriz sürüyor!
Sarı-kırmızılı taraftarlar, Dursun Özbek yönetimini protesto etmeye hazırlanıyor. Transfer döneminde yönetimden beklediği hamleleri göremeyen Galatasaraylılar, Kevin Grookreutz transferinde yaşanan skandala sert tepki göstermişti.

Galatasaraylı taraftarlar, başta Kevin Grosskreutz transferindeki fiyasko olmak üzere Blerim Dzemaili transferlerindeki mali başarısızlık, yüklü miktarlarla transfer edilen isimlerin bedelsiz olarak takımdan gönderilmesi gibi tepki çeken uygulamalara büyük tepki gösteriyor.

AMK  Spor ’da yer alan habere göre; sosyal medya üzerinden imza kampanyası başlatan taraftarların, Süper Lig'in 3. haftasında Türk Telekom Arena’da oynanacak olan Mersin İdmanyurdu maçının 34. dakikasında beyaz mendil sallayarak yönetimin istifasını isteyecekleri öğrenildi. Ayrıca Başkan Özbek’in otellerine telefon yağdıran taraftarların, çalışanlara “Söyleyin Dursun Özbek’e hemen istifa etsin” dedikleri belirtildi.

Lukas Podolski dışında yıldız transferi yapamayan yönetimin, verilen sözlere rağmen daha sonra isimsiz oyunculara yönelmesi taraftarları kızdırdı. Transferin son gününde taraftarların Felipe Melo ile Alex Telles’in Inter’e gönderilmesi de öfkenin büyümesine neden oldu. Son olarak Kevin Grosskreutz transferindeki evraktaki imza skandalının ardından “Yönetim istifa” çağrısı yapılması kararlaştırıldı.