Galatasaray'da kutlama fiyatları

Galatasaray'da kutlama fiyatları
Galatasaray'da kutlama fiyatları
Sarı-kırmızılı kulüp, 30 Mayıs Cumartesi akşamı Türk Telkom Arena'da yapılacak şampiyonluk kutlamaları için bilet fiyatlarını açıkladı.

Galatasaray Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"Ve Galatasaray Şampiyonluk Kupası'nı almak üzere Arena’ya geliyor. Galatasaray 20. Şampiyonluğunu ve 4. Yıldızı, 30 Mayıs Cumartesi günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da taraftarıyla kutlayacak.

Galatasaraylı sanatçıların konserleri ve ışık gösterileri ile renklenecek 4 Yıldızlı Şampiyonluk Gecesi’nde Galatasaray Futbol Takımı da, Rize’deki karşılaşmanın ardından Türk Telekom Arena’ya gelerek muhteşem taraftarı ile buluşacak.

4 Yıldızlı Şampiyonluk Gecesi Bilet Fiyatları
Kategori 1 Vip Yemekli: 150,00 TL
Kategori 2 Vip Yemeksiz: 80,00 TL
Kategori 3: 60,00 TL
Kategori 4: 50,00 TL
Kategori 5: 40,00 TL
Kategori 6: 30,00 TL
Kategori 7: 20,00 TL

GECE İLE İLGİLİ BİLGİLER

- Bilet almak isteyen ve Passolig kartı olmayan taraftarlarımız, aşağıda listelenen satış noktalarından 28 Mayıs Perşembe günü saat 15:00’den itibaren, TC Kimlik Numaralarını beyan ederek maç biletlerini satın alabilirler.

- Biletler satış noktaları dışında passo.com.tr üzerinden ve Nkolay satış noktalarından satışa açılacaktır.

- Maç biletini passo.com.tr adresinden veya Nkolay satış noktalarından satın almak isteyen taraftarlarımızın; Passolig kartı sahibi olmaları veya tamamlanmış bir başvuruları bulunması gerekmektedir.

- Size en yakın Nkolay aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

- Passolig kartı eline geçmemiş kombine sahipleri ve internet üzerinden maç bileti satın almış olan taraftarlarımızın tek kullanımlık elektronik geçiş kartlarını Ali Sami Yen Spor Kompleksi Aslanlı Yol gişelerinden teslim alabilirler.

- Bir taraftar Farklı TC Kimlik numaraları ibra ederek 5 (beş) adet bilet alma hakkına sahip olacaktır.

- Kombine, VIP Kombine, Yüzevler Restaurant Kombine ve Loca sahiplerimiz Passolig kartlarını kullanarak giriş yapabilecektir."