Galatasaray'da Lamborghini krizi!

Galatasaray'da Lamborghini krizi!
Galatasaray'da Lamborghini krizi!
Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyesi Tuğcan Bolayır, Sabri Sarıoğlu'nun eşine aldığı lüks otomobili eleştirerek, "Neymiş efendim Caner Erkin'in hanımına (Asena Erkin) hava atacakmış, çık adam gibi topunu oyna" dedi.

Sarı-kırmızılı takımın tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu'nun, eşine Lamborghini marka otomobil hediye etmesi, sarı-kırmızılı kulübün bugün yapılan Divan Kurulu Toplantısı'nda gündeme geldi.   

Yarsuvat'ı sildi, başkan adayı oldu!

Galatasaray altyapısından yetişen oyuncuyu hedef alan Divan Kurulu üyesi Tuğcan Bolayır, "Sabri affedildi, hanımına 1 trilyonluk araba almış. Neymiş efendim Fenerbahçeli Caner'in hanımına (Asena Erkin) hava atacakmış. 50 TL asgari ücretin olduğu ülkede böyle şey olmaz. Sabri'yi sonra oynatamazsınız. 'Trilyonluk askerler 'derler. 35 bin TL'lik araba alsan ne olurdu? Önce adam gibi oyna. Yok ayağım sakat, yok öyle, yok böyle. Benzin deponu zamanında doldursaydın" ifadelerini kullandı.

Galatasaray futbol takımına ofsaytı öğretecek birisinin olması gerektiğini belirten Bolayır, "Bizim futbolcularımız çok stresli. 8 metre ofsaytta, ama 'Bir şey yok' diyor. Bu futbolcuya yok mu ofsayt kurallarını öğretecek birisi?" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da borç belli oldu: 881 milyon TL