Galatasaray'da Lamborghini krizi!

Galatasaray'da Lamborghini krizi!
Galatasaray'da Lamborghini krizi!
Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyesi Tuğcan Bolayır, Sabri Sarıoğlu'nun eşine aldığı lüks otomobili eleştirerek, "Neymiş efendim Caner Erkin'in hanımına (Asena Erkin) hava atacakmış, çık adam gibi topunu oyna" dedi.

Sarı-kırmızılı takımın tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu'nun, eşine Lamborghini marka otomobil hediye etmesi, sarı-kırmızılı kulübün bugün yapılan Divan Kurulu Toplantısı'nda gündeme geldi.   

Yarsuvat'ı sildi, başkan adayı oldu!

Galatasaray altyapısından yetişen oyuncuyu hedef alan Divan Kurulu üyesi Tuğcan Bolayır, "Sabri affedildi, hanımına 1 trilyonluk araba almış. Neymiş efendim Fenerbahçeli Caner'in hanımına (Asena Erkin) hava atacakmış. 50 TL asgari ücretin olduğu ülkede böyle şey olmaz. Sabri'yi sonra oynatamazsınız. 'Trilyonluk askerler 'derler. 35 bin TL'lik araba alsan ne olurdu? Önce adam gibi oyna. Yok ayağım sakat, yok öyle, yok böyle. Benzin deponu zamanında doldursaydın" ifadelerini kullandı.

Galatasaray futbol takımına ofsaytı öğretecek birisinin olması gerektiğini belirten Bolayır, "Bizim futbolcularımız çok stresli. 8 metre ofsaytta, ama 'Bir şey yok' diyor. Bu futbolcuya yok mu ofsayt kurallarını öğretecek birisi?" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da borç belli oldu: 881 milyon TL


  http://www.radikal.com.tr/131736713173671

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ESAS SUCLU KIM? - Equalizer001

  GS Divan Kurulu üyesi Tuğcan Bolayır: "Sabri affedildi, hanımına 1 trilyonluk araba almış. Neymiş efendim Fenerbahçeli Caner'in hanımına (Asena Erkin) hava atacakmış. 50 TL asgari ücretin olduğu ülkede böyle şey olmaz.? Sn.Bolayir; 50 TL asgari ucretin oldugu ulkede Insanliga hizmet eden birinci derecede onemli bir ASELSAN Muhendisinin aldigi Senelik maasin 100 misli ucreti bir futbol topu arkasinda kosan birine veren sizler degil misiniz? Bu durumda esas suclu kim? Parayi veren mi, parayi gordugunde ne yapacagini sasiran mi? Siz bir yonetici olarak once yabanci futbolcu ithalatciligindan vaz gecin ve teknik olarak iflas durumunda olan GalataSaray?i iflas etmekten kurtarin. ?Budala ile parası uzun zaman bir arada duramaz.?_ BERNARD SHAW