Galatasaray'da Melo ve Telles belirsizliği

Galatasaray'da Melo ve Telles belirsizliği
Galatasaray'da Melo ve Telles belirsizliği
Felipe Melo'nun Inter ile yapacağı görüşmenin sonucuna göre hareket edecek olan Galatasaray yönetimi, Alex Telles için de Paris Saint Germain'den gelebilecek resmi teklifi bekliyor.

Inter ile prensip anlaşmasına varan Felipe Melo için takas formülü önerisine sıcak bakan sarı-kırmızılılar, Brezilyalı futbolcunun menajerinin İtalya'da Interli yetkililerle yapacağı toplantıdan çıkacak sonuca göre hareket edecek.

Galatasaray , Inter ile yaptığı transfer görüşmesinde Melo'ya karşılık Medel'i kadroya katmak istediğini belirtmişti. Ancak İtalyanlar Medel'i satmayı düşünmediklerini vurgulamıştı.

Alex Telles'e menajeri aracılığı ile gelen teklifleri dikkate alan Galatasaray, özellikle PSG'den gelebilecek bir resmi teklife göre transfere şekil verecek. Fransız ekibinden Telles için 10 milyon Euro istemeyi düşünen yönetim, kazanılacak bonservis ücreti ile transferde daha rahat hareket etmenin hesaplarını yapıyor.

Sarı-kırmızılılar, Telles'in takımdan ayrılma ihtimaline karşılık Lionel Carole'u transfer ederek kadro derinliği sağlamıştı. (NTV Spor)