Galatasaray'da o rapor hazırlandı!

Galatasaray'da o rapor hazırlandı!
Galatasaray'da o rapor hazırlandı!
Başkan Dusun Özbek'in istediği rapor, Futbol Direktörü Cenk Ergün tarafından gönderildi: Emre, Sneijder, Yasin, Burak ve Podolski'nin disiplinsiz davranışlarıyla ilgili kararı yönetimin taktirine sunarım...

Şampiyonlar Ligi'nde 2-2 sonuçlanan Astana maçı sonrası Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in isteği ile Florya’dan talep edilen teknik ve idari rapor dün hazırlandı. Florya’da ve saha içinde yaşanan disiplinsizlik olaylarına ise idari bir konu olduğu için Hamza Hamzaoğlu değil, Futbol Direktörü Cenk Ergün kaleme aldı.

Galatasaray'a Avrupa yolu kapandı mı?

"ÇIKIŞ TEPKİLERİ RAHATSIZ ETTİ"

Hürriyet'in haberine göre; Cenk Ergün, özellikle futbolcuların saha dışına çıkarken verdiği tepkilere son vermek adına rapor talep eden yönetimin beklediği konuya şöyle yer verdi:
"Emre Çolak, Sneijder, Yasin, Burak ve Podolski’nin saha kenarına alınırken disiplinsiz davranışları oldu. Konuyla ilgili kararı yönetimin takdirine sunarım."

"SON KEZ UYARI YAPILACAK"

Rapor sonrası yönetimin, söz konusu 5 oyuncu başta olmak üzere tüm futbolcularla bir konuşma yapacağı belirtildi. Yönetimin "Bu defalık 5 futbolcunun yaptığını affediyoruz. Ama takımı içinde bir daha benzer davranış olursa gereken para cezaları verilecek. Böyle bir olaya meydan verilmeyecek" uyarısını yapacağı öğrenildi. (Hürriyet)

İşte Galatasaray'ın Ocak planı