Galatasaray'da olay iddia

Galatasaray'da olay iddia
Galatasaray'da olay iddia
Sarı-kırmızılı takımın iki yıldızının bir aydır kavgalı olduğu ortaya çıktı.

Galatasaray ile sezon sonunda yollarını ayırmaya hazırlanan Didier Drogba’nın, 26 Şubat’ta Türk Telekom Arena’da oynanan Chelsea maçı öncesinde, kaptan Selçuk İnan’la Florya’da kavga ettiği ve iki yıldızın o günden bu yana zorunlu olmadıkça birbirleriyle konuşmadıkları iddia edildi.

Galatasaray'ın büyük korkusu


Habertürk'ten Erhan Telli'nin haberine göre; Fildişi Sahilli yıldız, antrenmanda kaptan Selçuk’la pas alıp verme konusunda sert bir tartışmaya girerken, gerginliğin saha dışına da yansıması Florya’da huzuru kaçırdı. Drogba’nın bu kavganın ardından Chelsea maçında da Mancini tarafından oyundan alınınca, kesin olarak ayrılık kararına vardığı bildirildi.

Florya’ya yakın kaynaklar, iki oyuncu arasındaki büyük tartışmanın, aslında geçen yıldan bu yana süregelen bir sürtüşmenin birikimi olduğunu belirttiler. İki yıldız arasında bir süredir Florya’da büyük bir güç ve liderlik savaşının yaşandığı, bunun da yerli ve yabancılar arasında gruplaşmalara yol açtığı ifade edildi.

GÖKHAN, MELO’YA ÇIKIŞMIŞTI

Geçtiğimiz haftalarda Gökhan Zan ile Melo kavgasının da bunun yansıması olduğu bildirildi. Zan, Melo’ya “Biz size saygı duyuyoruz, siz de bize duyacaksınız” diye bağırmıştı.

Mehmet Cibara istifa etti


Takımda Sneijder-Drogba ile Selçuk ve Burak’ın başını çektikleri iki grup arasında bölünmeler yaşandığı, arada kalan oyuncuların da bundan şikayetçi olduğu kaydedildi. Ancak Mancini’nin özellikle yabancılara verdiği imtiyazlar sebebiyle kimsenin sesini çıkaramadığı ifade ediliyor.

Drogba ve Selçuk, geçtiğimiz sezon özellikle frikik atışları konusunda anlaşmazlığa düşmüştü.

NEREDE O ESKİ ‘İNAN’ILMAZ SELÇUK

Sneijder’ın gelişiyle birlikte performansı inişe geçen Selçuk İnan, Kayseri maçında bir ilki yaşadı ve ıslıklandı. İlk sezonunda harikalar yaratan Selçuk’taki düşüş istatistiklere de yansıdı.

Galatasaray'a rekor ceza