Galatasaray'da olay iddia!

Galatasaray'da olay iddia!
Galatasaray'da olay iddia!
Gazeteci Bülent Timurlenk, Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun gönderilmesini değerlendirdi: Koltuk sevdasına düşen bazı kişilerin başka hesapları vardı...

Galatasaray'ı en iyi tanıyan spor gazetecileri arasında yer alan Bülent Timurlenk, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun ayrılık sebepleri konusunda çarpıcı iddialarda bulundu.

Radyospor'da Aydın Cingöz'ün sorularını yanıtlayan Timurlenk'in iddiaları şöyle:

"Galatasaray bir şehzadesini daha boğdu. Galatasaray'ın geleneklerinde bu vardır. Koltuk sevdasına düşen bazı kişilerin başka hesapları vardı ve bunun sonucunda Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı.

İşte Mustafa Denizli'nin Galatasaray'a cevabı

Hamza Hamzaoğlu'nun geçtiğimiz gün antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamadan kulübün iletişimcilerinin haberi yoktu. Galatasaray'ın kurumsal olduğunu iddia eden kişiler için son derece rahatsız edici bir durum bu. Hamzaoğlu'nun söylemleri yönetimi rahatsız ediyordu. Düşünceleri şuydu; 'sen bizi taraftarla karşı karşıya getiriyorsun.

Özellikle Umut Bulut ve Niasse konusundaki sözleri yönetimde rahatsızlık yarattı. 'Umut Bulut gol atar, atamaz' diye bir şey yok. Galatasaray'da forvet oynuyorsan gol atacaksın. Niasse, Akhisar Belediyespor için iyi bir futbolcu olabilir ama Galatasaray için doğru bir tercih değildir. Dolayısıyla 'Niasse'yi sosyal medya yüzünden alamadık' sözleri çok mantıklı değil.

Fatih İşbecer 'Hamzaoğlu ile yollarımızı dostça ayırdık' diyor. Tekme tokat ayrılacak değillerdi herhalde. Bu masallara kim inanıyorsa inansın."