Galatasaray'da olmadı PSG istedi!

Galatasaray'da olmadı PSG istedi!
Galatasaray'da olmadı PSG istedi!
Sarı kırmızılılara 6 milyon 150 bin Euro'ya transfer edilen ancak bekleneni veremeyen Alex Telles'e, Ibrahimovic'li PSG talip oldu.

RADİKAL - Yönetim değişikliğinin ardından yıllık ödemeleri azaltmak ve teknik patron Prandelli'ye uygun bir antrenman ortamı yaratmak için, kadroyu 24 kişiye indirmeyi hedefleyen Sarı-Kırmızılılar'a Fransa'dan iyi haber geldi. Fanatik gazetesinden Metin Karabaş'ın haberine göre, Galatasaray 'ın geçen sezon devre arasında kadrosuna kattığı ve bonservisi için 6 milyon 150 bin Euro ödediği Alex Telles'e, Fransız kulübü PSG talip oldu. İbrahimovic'i kadrosunda bulunduran ve Şampiyonlar Ligi'nde şampiyon olma hedefi doğrultusunda önemli transferler için kesenin ağzını açan PSG'nin, genç sol beke 10 milyon Euro civarında bir fiyat biçtiği belirlendi. 

Galatasaray yönetimi ise resmi teklifin gelmesini bekliyor. Değerini bulan her oyuncuyu satması beklenen Sarı Kırmızılılar, PSG'nin bu ilgisini paraya çevirmeyi hedefliyor. Fransız ekibinin transfer radarına girdiğini menajerler vasıtasıyla öğrenen Telles'in de bu plan karşısında çok heyecanlandığı öğrenildi.