Galatasaray'da 'sağ bek' skandalı!

Galatasaray'da 'sağ bek' skandalı!
Galatasaray'da 'sağ bek' skandalı!
İlk kez Galatasaray formasını giyen stoper Jason Denayer, Atletico Madrid maçını sağ bekte bitirdi. Gerçek maç sonu ortaya çıktı. Şok mağlubiyetten geriye "Sabri Sarıoğlu ve Tarık Çamdal bize yeter" sözleri kaldı.

RADİKAL - Galatasaray 'ın Manchester City'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Jason Denayer, Atletico Madrid karşısında ilk kez sarı-kırmızılı formayı giydi. Hakan Balta'yı ön liberoda oynatan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Belçikalı oyuncuya da Semih Kaya'nın yanında şans verdi.

Karşılaşmaya stoper olarak başlayan 20 yaşındaki futbolcu, karşılaşmanın ikinci yarıaında ise Sabri Sarıoğlu'nun yerine sağ bekte görev yaptı.

Muslera'dan acı itiraf!

"BEN STOPERİM"

Maç sonu yayıncı kuruluşa konuşan Denayer "Ben stoperim. Benim en sevdiğim mevkii stoper. Ama sağ bek oynar mısın dediler, ben de oynadım" ifadelerini kullandı.

Bu sözler, sarı-kırmızılı taraftarları kızdırdı. Nitekim teknik heyet ve yönetim, her fırsatta savunmanın sağına transfer yapılmasına gerek olmadığını vurgulamış, "O bölgeye çok yatırım yapıldı ama hep Sabri oynadı. Yeni sezonda Sabri ve Tarık Çamdal bizde yeter" demişti.

Hamzaoğlu: Bir gol atabilseydik...