Galatasaray'da şaşkına çeviren görüntü!

Galatasaray'da şaşkına çeviren görüntü!
Galatasaray'da şaşkına çeviren görüntü!
Alman futbolcu Kevin Grosskreutz'un transfer evraklarını eksik yollayan Uğur Yıldız, Eskişehirspor maçında Galatasaray yedek kulübesinde yer aldı.

Kevin Grosskreutz'un yarım sezon futbol oynayamamasıyla sonuçlanan transfer skandalında sorumlu gösterilen Galatasaray kulüp çalışanı Uğur Yıldız, görevinden istifa etmiş ancak yönetim tarafından affedilmişti. Futbol Direktörü Cenk Ergün'ün yardımcısı olan Yıldız'ın, geçen hafta Eskişehirspor'la oynanan lig maçında yedek kulübesinde sorumlu idareci olarak oturduğu ortaya çıktı. Yardımcısına kulübeyi emanet eden Sportif Direktör Cenk Ergün ise maçı tribünde izledi.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Bir daha Grosskreutz benzeri bir skandal yaşamak istemeyen sarı-kırmızılı kulüp, bu doğrultuda Kasımpaşa Kulüp Müdürü Ahmet Coşkun'u idari kadrosuna kattı. Lisans konusunda uzman olan Ahmet Coşkun'un artık transferde TFF ve UEFA ile yapılacak yazışmalardan, evrak-belge işlerinden sorumlu olacağı öğrenildi.

NELER OLMUŞTU?

Transferin son günü İstanbul'a akşam gelen ve sağlık kontrolünden geçen Grosskreutz'un lisans işlemleri Uğur Yıldız'ın ihmali yüzünden gece yarısına kadar bitirilememişti. Alman oyuncu Ocak'ta forma giyebilecek.