Galatasaray'da Şenol Güneş sürprizi

Galatasaray'da Şenol Güneş sürprizi
Galatasaray'da Şenol Güneş sürprizi
Cimbom, bugünkü yönetim toplantısında 'sportif direktörlük' konusunu son kez görüşecek. Olumlu karar çıkarsa Şenol Güneş'in kapısı çalınacak.

Bu sezon Galatasaray 'daki etkisiz futbola yeni teknik direktör Roberto Mancini de çare olamadı. Yönetim, gündeme bomba gibi düşecek bir planı devreye sokmak üzere.

Sneijder'den Galatasaray taraftarına...


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Sarı-kırmızılı yönetim, adını Türk futbol tarihine altın harflerle yazdırmış isimlerden biri olan Şenol Güneş'i 'sportif direktörlük' görevine getirmeye hazırlanıyor. Bir süredir yönetimde gizli bir şekilde konuşulan konu, bugünkü yönetim kurulu toplantısında son kez gündeme gelecek. Olumlu karar çıkması halinde tecrübeli çalıştırıcıya resmi teklif yapılacak.

Birçok yöneticinin Şenol Güneş'e çok sıcak baktığı belirtilirken, son sözü Başkan Ünal Aysal'ın söyleyeceği kaydedildi.

Juventus'ta Pirlo şoku

MANCINI MİLLİ TAKIM'A GİDERSE...

Güneş'in, takımda Fatih Terim'in ayrılmasından sonra kaybolan disiplini ve birliği tekrar sağlayacağı düşünülürken, asıl planın ise farklı olduğu belirtiliyor. Buna göre Mancini, İtalya Milli Takımı'ndan teklif alır ve giderse, Şenol Güneş sportif direktörlük ceketini çıkaracak ve sahaya inip Galatasaray teknik direktörü olarak görev yapacak.

Tecrübeli çalıştırıcıyı eski öğrencileri Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Umut Bulut ve Engin Baytar çok istiyor.

Galatasaraylılar buna çok kızacak